رفتن به محتوای اصلی
09122202174 - 09190244577 - 02166741379 info@mobilefixgroup.com

به آکادمی آموزش تعمیرات موبایل و تبلت فیکس موبایل خوش آمدید.

آیا شما هم به دنبال شغلی پر درآمد هستید و می خواهید وارد دنیای تعمیرات موبایل شوید و یا اندکی از این شغل را می دانید و می خواهید خود را ارتقا بخشید و در تعمیرات موبایل حرفه ای شوید.

بله! آکادمی آموزش تعمیرات موبایل فیکس موبایل شما را به یک متخصص تعمیرات موبایل انواع برندهای اپل، سامسونگ، ال جی، هواوی، شیائومی و … تبدیل می کند.

ویژگی های دوره تعمیرات موبایل و تبلت فیکس موبایل

  • آشنایی با تمام لوازم تعمیرات موبایل به صورت نرم افزاری و سخت افزاری
  • تمرین و آموزش روی آخرین دستگاه های تلفن همراه موجود در بازار: اپل، سامسونگ، ال جی، هواوی، شیائومی و…
  • پشتیبانی فنی و پرسش و پاسخ پس از پایان دوره آموزش تعمیرات موبایل

تشخیص ایراد تلفن همراه به صورت سخت افزاری

در این بخش به کارآموزان آموزش تعمیرات موبایل بخش هایی از الکترونیک عمومی را که مربوط به تمامی دستگاه های الکترونیکی می شود را آموزش می دهیم و تمام بخش های مداری و الکترونیکی موبایل را به صورت تخصصی آموزش می دهیم که کدام بخش برد مربوط به چه قسمتی از عملکرد گوشی موبایل می باشد از جمله این بخش ها که در برد به صورت تفکیک شده باید شناخت می توان به بخش آنتن، تغذیه و پاور، شارژ، بلوتوث، وای‌ فای، هارد (EMMC)، سی پی یو و رام و… دستگاه می توان اشاره کرد. همچنین حین آموزش تعمیرات موبایل به کارآموزان تعمیرات موبایل روش های اسمبل و دی اسمبل انواع گوشی ها را آموزش خواهیم داد.

ما در فیکس موبایل به صورت تخصصی تمامی این بخش‌های آموزش تعمیرات موبایل را به همراه کار با تغذیه و تست جریان کشی به شما آموزش می دهیم تا متوجه شوید به کمک تغذیه کدام بخش از سخت افزار تلفن همراه ایراد دارد و یا آیا مشکل نرم افزاری است یا خیر!

کار با مولتی متر و اسیلوسکوپ به صورت تخصصی در آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

از آنجایی که تعمیرات موبایل یک شغل به صورت حرفه ای و علمی می باشد، لذا می بایست تمامی کسانی که وارد این شغل می شوند به صورت حداقل یا تخصصی با ابزارهای الکترونیکی تعمیرات موبایل و نحوه استفاده از آنها را یاد گرفته و بدانند، تا در تعمیرات موبایل در صورت لزوم بتوانند کار را برای خود آسوده کنند و با استفاده از نقشه خوانی و دستگاه هایی مثل مولتی متر و اسیلوسکوپ بتوانند ایراد دستگاه های موبایل را برطرف کنند.

آموزش تعمیرات موبایل و تبلت به صورت نرم افزاری

در این بخش از آموزش تعمیرات موبایل به شما نحوه فلش انواع گوشی های موبایل اندروید، خطاهای مربوط به آن، حذف گذرواژه ها، باز کردن FRP دستگاه های اندرویدی و خطاهای نرم افزاری دستگاه های اپل را آموزش خواهیم داد.

در نرم افزار گوشی های اندروید عیب یابی مسایل مربوط به نرم افزار و اصطلاحات آن، بازگردانی سیستم و بکاپ آن در صورت امکان، تنظیم مجدد نرم افزاری و سخت افزاری، حذف رمز عبور و پترن دستگاه های اندرویدی، باز کردن قفل شبکه، نحوه استفاده از دانگل و باکس های نرم افزاری برداشتن قفل در اندروید، برداشتن قفل FRP و … را آموزش خواهید دید.

آموزش تعمیرات موبایل گوشی و تبلت آب خورده

در این بخش به شما نحوه شناسایی گوشی های آب خورده و نحوه تمیز کردن اینگونه گوشی ها را به همراه روش های تعمیرات گوشی های آب خورده را آموزش خواهیم داد.

آموزش لحیم کاری بردهای موبایل و هیترکاری با دستگاه های مختلف

در این بخش از آموزش تعمیرات موبایل به شما نحوه صحیح لحیم کاری های ریز و درشت در قمست های مختلف برد موبایل را آموزش خواهیم داد، که می توان به لحیم کاری بخش های ورودی کابل شارژ یا سوکت شارژ، لحیم کاری جک صوتی، لحیم کاری و تعویض سیم کارت خوان و کارت حافظه با هویه و هیتر و آموزش تعویض انواع آی‌سی (IC) اشاره کرد.

آموزش تعویض هارد موبایل و تبلت (EMMC) به صورت تخصصی

در این بخش از آموزش تعمیرات موبایل به چگونگی تشخیص معیوب بودن آی سی هارد موبایل و تعویض هارد انواع موبایل و تبلت اپل، سامسونگ، ال جی، هواوی، شیائومی و… خواهیم پرداخت که به دو بخش نرم افزار و سخت افزار تقسیم می شود. که در ابتدا به شناسایی انواع هارد موبایل و سیستم نرم افزاری آنها می پردازیم و اینکه به چه مواردی قبل از تعویض آی سی هارد موبایل نیاز داریم، سپس نحوه آموزش تعویض آی سی هارد موبایل را که به صورت چسبی می باشند را توضیح می دهیم و به صورت عملی آموزش می دهیم و در انتها به نحوه پروگ کردن یا رایت دامپ یا فلش آنها می پردازیم.

آموزش تعویض گلس شکسته و تعویض ال سی دی (LCD)

در این بخش از آموزش تعمیرات موبایل به شما نحوه تعویض انواع ال سی دی موبایل اپل، سامسونگ، هواوی، ال جی، شیائومی و… را خواهیم داد. سپس آموزش مونتاژ ال سی دی هایی که گلس آنها شکسته است را با دستگاه های پیشرفته تعویض گلس ال سی دی موبایل را خواهیم داد که می بایست با دستگاه های فریز کردن ال سی دی برای جداسازی گلس شکسته از ال سی دی و همچنین دستگاه پرس و دستگاه از بین برنده حباب آشنا شوید.

برگشت به بالا