رفتن به محتوای اصلی
09122202174 - 09190244577 - 02166741379 info@mobilefixgroup.com
آیفون ایکس پلاس X Plus احتمالا ۳ دوربین در قسمت پشت خواهد داشت

آیفون ایکس پلاس X Plus احتمالا ۳ دوربین در قسمت پشت خواهد داشت

آیفون ایکس پلاس X Plus با ۳ دوربین در پشت

آیفون ایکس پلاس X Plus به احتمال زیاد دارای ۳ دوربین در قسمت پشتی خواهد بود! انتظاری که از اپل می رود و طبق شایعاتی که برای سال جدید اپل آمده است احتمالا یکی از ۳ گوشی جدید اپل در سال ۲۰۱۹ مجهز به ۳ دوربین در قسمت پشتی خواهد بود که که به احتمال زیاد آیفون ایکس پلاس X Plus نام دارد.

سایتی در مورد سامسونگ می گوید: سامسونگ در حال برنامه ریزی برای پیوستن به گوشی‌هایی می باشد که دارای ۳ دوربین هستند تا بتواند رقیب احتمالی اپل و سایر گوشی های با ۳ دوربین شود.

سامسونگ نیز به احتمال زیاد قرار است گالکسی اس جدید خود را با ۳ دوربین و یک سنسور ۳ بعدی مجهز کند و راهی بازار موبایل جهان کند. کیم دونگ اون یکی از تحلیلگران در یک گزارش گفته است که اپل برای بدست گیری مشتریان به احتمال زیاد از دوربین ۳ گانه استفاده خواهد کرد.

و در آینده مشخص خواهد شد که کدام یک از گوشی های اپل دارای دوربین ۳ گانه خواهد شد. که احتمالا نام آن آیفون ایکس پلاس X Plus خواهد بود.

تصور می شود نسل بعدی دوربین ها دارای قابلیت گرقتن عکس با ۱۲ مگاپیکسل را خواهند داشت و از قابلیت های دیگر این دوربین های ۳ گانه می توان به زوم ۵ برابر اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا