رفتن به محتوای اصلی
09122202174 - 09190244577 - 02166741379 info@mobilefixgroup.com
انتخاب چند نام جدید برای آیفون ۲۰۱۸ و برنامه ریزی برای آیفون ارزان قیمت رنگی

انتخاب چند نام جدید برای آیفون ۲۰۱۸ و برنامه ریزی برای آیفون ارزان قیمت رنگی

اپل چندین نام برای آیفون های جدید در نظر گرفته است و قصد دارد تا آیفون ۶ اینچ با قیمت پایین روانه بازار موبایل کند.

گزارش جدیدی از بلومبرگ امروز بسیاری از شایعاتی را که در مورد آیفون نسل بعدی اپل در ۲۰۱۸ شنیدیم را تایید کرد.

همانطور که انتظار می رود، اپل به طور مشخص سه آیفون جدید را معرفی خواهد کرد که شامل آیفون ۵٫۸ اینچی با صفحه نمایش OLED، آیفون ۶٫۱ اینچی با صفحه نمایش LCD و آیفون ۶٫۵ اینچی OLED خواهد بود.

مدل بزرگتر آیفون ۶٫۵ اینچ D33 نامگذاری شده است که دارای لبه شیشه ای و استیل فولادی ضد زنگ و دوربین دوگانه خواهد بود. صفحه نمایش بزرگتر آن به کاربران اجازه می دهد که بتوانند از برنامه هایی چون ایمیل و تقویم به صورت بهینه تری استفاده کنند.

مدل ۵٫۸ اینچ به روز شده D32 نامگذاری شده است و پردازنده و دوربین بهبود یافته است.

 آیفون ۶٫۱ اینچ جدید نیز با N84 نامگذاری شده است و از نمایشگر LCD برای کاهش هزینه ها استفاده می کند. اینطور به نظر می آید که آیفون ایکس  نیز در رنگ های مختلف با لبه های آلومینیومی به بازار موبایل می آید. و لبه های آن همزنگ با گلس پشتی نمی باشند.

احتمال اینکه اپل در سال جاری از یک مدل رنگی همانند آیفون ۵c که در سال ۲۰۱۳ روانه بازار کرد را روانه بازار موبایل کند که  در واقع این موضوع می تواند به کاهش قیمت نهایی برای مصرف کنندگان آیفون باشد. همچنین گزارشی از اپل آمده است که اپل بر روی مدلی با دو سیم کارت در برخی مناطق برنامه ریزی کرده است.

اپل در دستگاه های جدید اسامی مختلفی را مد نظر دارد یکی از آنها را به عنوان بهترین نام برای آیفون جدید ۲۰۱۸ در نظر بگیرد. و احتمالا نام پرچم دار جدید اپل آیفون XS خواهد بود که ارتفاء یافته آیفون X خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا