رفتن به محتوای اصلی
09122202174 - 09190244577 - 02166741379 info@mobilefixgroup.com
تکنولوژی TOF تشخیص چهره Vivo ویوو ۱۰ برابر بهتر از Face ID اپل

تکنولوژی TOF تشخیص چهره Vivo ویوو ۱۰ برابر بهتر از Face ID اپل

شرکت ویوو Vivo تکنولوژی تشخیص چهره TOF را با حساسیت ۱۰ برابر بهتر نسبت به Face ID اپل را معرفی می کند.

ویوو vivo امروز اعلام کرد فناوری تشخیص چهره (Time of Flight (TOF دارای نقاط حساس بیشتری تا ۱۰ برابر نسبت به Face ID اپل برای تشخیص بهتر چهره می باشد.

حسگر تشخیص چهره TOF 3D، زمانی که پالس نور از بین می رود می تواند تا ۳ متر هر چیزی که در مقابل سنسور آن قرار می گیرد را تشخیص دهد. این قابلیت با استفاده از تکنولوژی تشخیص حرکت، عکاسی سه بعدی و AR فراهم می شود که می تواند نسل بعدی تلفن های هوشمند را بهبود بخشد.

” از ابتدای سال گذشته فناوری اسکن اثر انگشت درون صفحه نمایش، در گوشی های هوشمند ویوو در حال استفاده است که پیشرفت خوبی داشته است، ما با استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره TOF 3D Sensing در حال گشترش تلفن های همراه و آسودگی بیشتر برای مشتریان هستیم تا آینده ی هوشمندی را برای استفاده کنندگان از تلفن همراه رقم زنیم.”

بالاترین رزولیشن تشخیص چهره

تکنولوژی حسگر TOF 3D Vivo اطالاعات نقطه به نقطه چهره را تشخیص می دهد که ۱۰ برابر بیشتر از نمونه های مشابه مانند Face ID اپل می باشد. این حساسیت باعث می شود تا کاربر تلفن همراه تا فاصله ۳ متری چهره اش قابل شناسایی باشد. همچنین این تکنولوژی باعث شده است تا چهره کاربر با زوایای مختلف نیز قابل شناسایی باشد و بسیار سریع تر نسبت به Face ID اپل عمل کند.

شرکت ویوو Vivo می گوید تکنولوژی این حسگر تست شده است و مطابق استانداردهای صنعت موبایل می باشد. از این تکنولوژی علاوه بر تشخیص چهره می توان به شناسایی دقیق حرکات بدن نیز استفاده کرد. همچنین می توان برای جمع آوری داده از تمام اشیا با استفاده از مدل سازی سه بعدی مورد استفاده قرار داد.

تکنولوژی TOF تشخیص چهره Vivo ویوو 10 برابر بهتر از Face ID اپل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا