رفتن به محتوای اصلی
09122202174 - 09190244577 - 02166741379 info@mobilefixgroup.com
ساخت ۲ الی ۴ میلیون ال سی دی OLED آیفون ایکس X توسط ال جی

ساخت ۲ الی ۴ میلیون ال سی دی OLED آیفون ایکس X توسط ال جی

تهیه و ساخت ال سی دی OLED آیفون ایکس X اپل توسط شرکت ال جی الکترونیک

شرکت ال جی الکترونیک قرار است ۲ الی ۴ میلیون ال سی دی OLED آیفون ایکس X جدید را تهیه کند. شرکت ال جی تمام ظرفیت تولید خود را به کار گرفته است تا بتواند ظرفیت تولید ال سی دی آیفون ایکس X جدید را بتواند پشتیبانی کند. در حال حاضر سامسونگ تنها عرضه کننده پنل های ال سی دی OLED آیفون ایکس x می باشد.

اگر ال جی بتواند برخی از پنل های ال سی دی OLED را به اپل عرضه کند، به اپل کمک می کند تا سر قیمت با شرکت سامسونگ مذاکره کند.

جری کانگ، تحلیلگر ارشد در IHS Markit گفت: “تامین کننده دوم برای ال سی دی OLED اپل بسیار مهم است، زیرا این امر به شرکت اپل اجازه می دهد وابستگی خود را به سامسونگ که در حال حاضر تنها عرضه کننده ال سی دی OLED اپل است، بر سر قیمت مذاکره کند.” ” وجود تامین کننده بیشتر به معنای رقابت میان تامین کنندگان ال سی دی OLED می باشد و شرکت اپل می تواند از این مهم استفاده کند.”

به نظر می رسد ال سی دی OLED تولید شده توسط ال جی، در یکی از مدل های جدید آیفون در سال جدید استفاده شود. ال جی می خواهد تمام صفحه نمایش های مربوط به گوشی جدید اپل را تولید کند ولی مشخص نیست که آیا می تواند این حجم تولید را انجام دهد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا