رفتن به محتوای اصلی
09122202174 - 09190244577 - 02166741379 info@mobilefixgroup.com
عرضه آیپد با Face ID، مک بوک ایر ارزان، اپل واچ با صفحه نمایش بزرگتر در ۲۰۱۸

عرضه آیپد با Face ID، مک بوک ایر ارزان، اپل واچ با صفحه نمایش بزرگتر در ۲۰۱۸

گزارش احتمال عرضه آیپد با Face ID، مک بوک ایر ارزان، اپل واچ با صفحه نمایش بزرگتر از سوی اپل

طبق گزارش تحلیلی از موسسه بین المللی TF International Securities در مورد محصولات جدید اپل، انتظار می رود شرکت اپل، آیپد جدید خود را مجهز به Face ID، مک بوک ایر ارزان قیمت و ساعت هوشمند اپل واچ را با صفحه نمایش بزرگتری در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ روانه بازار کند.

در این تحلیل گفته شده است که آیفون های سال آینده دارای نوآوری های مشخصی خواهند بود اما می گوید این پیشرفت ها تا اواخر سپتامبر یا اکتبر سال جاری مشخص نیست. انتظاری که از اپل می رود این است که آیفون و آیپد جدید خود بیشتر بر صفحه نمایش مبتنی بر LCD تولید شود و تولید این نوع LCD در سال ۲۰۱۹ بیشتر از صفحه نمایش OLED خواهد بود.

در این سال، Kou هنوز انتظار تولید یک آیپد ۵٫۸ اینجی OLED، یک آیپد ۶٫۱ اینچی LCD و یک آیفون ۶٫۱ اینچی OLED را از شرکت اپل دارد. انتظار می رود این سه مدل در ماه سپتامبر عرضه شود. آیفون ۶٫۱ اینجی به احتمال زیاد، ویژگی های مشابه با آیفون ایکس با قیمت پایین تر از ۶۰۰ تا ۷۰۰ دلار خواهد داشت.

Kou در مورد جنگ تجاری میان چین و ایالات متخده گفت: ما بر این باوریم که بعید است که اپل به طور مستقیم تحت تاثیر جنگ تجاری قرار گیرد، زیرا نقش مهمی در اقتصاد چین و آمریکا دارد. “مصرف کنندگان چینی به دلیل منافع اقتصادی خود نسبت به آمریکا، خرید محصول اپل را رد می کنند”.

این تحلیگر معتقد است که رقابت اپل در بازار موبایل خود بسیار بالا می باشد.

“در بازار رفابتی در بازار موبایل چین، اپل در سطح بالایی قرار دارد که چین این را وظیفه خود می داند که مدل های گوشی های هوشمند خود را از نوع برندی ارتقاء دهد و رضایت مشتری را جلب نماید تا بتواند با محصولات اپل رقابت کند. رشد سریع آیفون در سال های اخیر باعث شد تا چین به این فکر بیفتد تا تقاضای جایگزینی خوبی در کشور خود برای تولیدات موبایل خود احیا کند.

در نهایت Kuo می گوید که تجارت نوآورانه اپل و اکوسیستم مربوط به آن کمک می کند تا اپل در زمینه های جدیدی مانند واقعیت افزوده موفق باشد.

ما معتقد هستیم که اپل هنوز هم بک شرکت پیشرو در بخش لوازم الکترونیکی مصرفی است و از نظر مشتریان نوآورانه در بخش های مختلف فناوری می باشد. همچنین اپل پیشرو در صنعت نرم افزار در جهان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا