رفتن به محتوای اصلی
09122202174 - 09190244577 - 02166741379 info@mobilefixgroup.com
فروش گلکسی اس ۹ در ماه آوریل آیفون ایکس را شگفت زده کرد.

فروش گلکسی اس ۹ در ماه آوریل آیفون ایکس را شگفت زده کرد.

رکورد فروش گلکسی اس ۹ بالاتر از آیفون ایکس اپل

گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس سامسونگ آخرین پرچم دار سری گوشی های کهکشانی سامسونگ در ماه آوریل ۲۰۱۸ رکورد فروش را زدند، و فروش گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس از گوشی آیفون ایکس اپل در ماه آوریل بالاتر رفت.

با توجه به آمار مرکز تحقیق Counterpoint، فروش گلکسی اس ۹ نسبت به ماه های قبل بهبود یافته است که در شمال آمریکا و قسمتی از آسیا گوشی گلکسی اس ۹ فروش فوق العاده ای داشته است که آیفون ایکس را پشت سر گذاشته و گلکسی اس ۹ و اس ۰ پلاس به رتبه نخست بعد از آیفون ایکس رسیده اند و آیفون ۸ و ۸ پلاس یک رتبه پایین تر از آیفون ایکس قرار گرفته اند.

فروش اپل ماه به ماه در حال کاهش می باشد، اما همچنان گوشی های اپل در رتبه نخست لیست پرفروش ترین گوشی های دنیا قرار گرفته اند.

گوشی شیائومی نیز فروش خوبی دارد و در لیست ۱۰ اسمارت فون پر فروش دنیا قرار دارد که در این آمار در رتبه ششم قرار دارد. شیائومی ردمی ۵ – Redmi 5 plus Note 5 و ردمی ۵A نیز در این لیست قرار داردند که در هند و پین این گوشی ها به دلیل قیمت بسیار ارزان خود فروش بالایی دارند و در لیست پر فروش ترین گوشی ها بعد از گلکسی اس ۹ و آیفون ایکس و آیفون ۸ و ۸ پلاس در رتبه ی بعدی قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا