رفتن به محتوای اصلی
09122202174 - 09190244577 - 02166741379 info@mobilefixgroup.com
مشکلات رایج سامسونگ گلکسی S8

مشکلات رایج سامسونگ گلکسی S8

مشکل رایج سامسونگ گلکسی S8 و تعمیر آن

ممکن است اکنون چند سال از عمر گلکسی سامسونگ S8 شما گذشته باشد، اما سامسونگ گلکسی اس ۸ هنوز یک گوشی هوشمند عالی است و همچنین هنوز نسبتاً گران است، به این معنی که شما کاملاً حق دارید انتظار داشته باشید که به درستی کار کند. با این حال، متأسفانه، مشکل رایج سامسونگ گلکسی S8 به صورت  فنی برای هر دستگاه یک واقعیت است و شناخت آن مشکلات و راه حل های آن بهترین کاری است که یک کاربر گوشی می تواند انجام دهد.

با این حال، یکی از آن مشکل رایج سامسونگ گلکسی S8 که قطعاً نمی خواهید داشته باشید، فرورفتگی در قاب یا ترک در آن صفحه نمایش خمیده و زیبا است. به همین دلیل است که سرمایه گذاری روی یکی از بهترین قاب های گلکسی اس ۸ یا قاب های اس ۸ پلاس یک حرکت هوشمندانه است.

مشکلات یا مشکل سامسونگ گلکسی s8 از اصلی ترین مسائلی است که مصرف کنندگان سامسونگ با آن روبرو می شوند که ما در این مقاله سعی داریم تا با بررسی این مشکلات و تحقیق فنی در آن راه حل های تعمیر آن را ارئه دهیم.

در این مقاله به صورت موردی مشکلات را نام می بریم و سپس راه حل آن را بیان خواهیم کرد:

مشکل رایج سامسونگ گلکسی S8: برنامه ها خراب می شوند یا به زور بسته می شوند!

یک مشکل اخیرکه بسیاری از کاربران گلکسی سامسونگ را تحت تأثیر قرار داد، نه فقط کاربران S8 یا S8 Plus  باعث از کار افتادن یا بسته شدن اجباری بسیاری از برنامه‌ها مانند بانکداری آنلاین و برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی شد. اگر این مشکل را با گوشی خود تجربه می کنید، ممکن است سعی کرده باشید گوشی خود را مجددا راه اندازی کنید بی فایده است. خوشبختانه، سامسونگ متوجه شد که این مشکل ناشی از Webview سیستم اندروید است و یک راه حل را منتشر کرد.

راه حل این مشکل از سامسونگ گلکسی S8:

 • به روز رسانی به آخرین نسخه اندروید باید به طور خودکار این مشکل را حل کند. با مراجعه به Settings > Software Update > Download And Install، می توانید بررسی کنید که آخرین نسخه را اجرا می کنید.
 • اگر به نظر نمی‌رسد این مشکل را برطرف کند، می‌توانید با رفتن به Settings > Apps > Android System Webview > App Details In Store و روی Update، Android System Webview را به‌صورت دستی به‌روزرسانی کنید.

مشکل رایج سامسونگ گلکسی S8: برنامه دوربین بسته می شود و نمی تواند عکس بگیرد!

برخی از کاربران سامسونگ اس ۸ و اس ۸ پلاس مشکلاتی را در برنامه دوربین گزارش کرده اند که پیام «هشدار، خرابی دوربین» یا «متاسفانه دوربین متوقف شده است» را قبل از بسته شدن نمایش می دهد.

این مشکلی است که سایر گوشی های اندرویدی را نیز تحت تاثیر قرار داده است. اگر پیام “هشدار، خرابی دوربین” را مشاهده کردید، این می تواند نشان دهنده مشکلی در سخت افزار تلفن شما باشد که بر حسگر تأثیر می گذارد، در حالی که پیام دوم ممکن است به خود برنامه دوربین محدود شود.

راه حل این مشکل از سامسونگ گلکسی S8:

ابتدا باید تعیین کنید که آیا این مشکل فقط مربوط به برنامه دوربین است یا اینکه یک مشکل سخت افزاری است. می توانید این کار را با تنظیم مجدد برنامه دوربین و پاک کردن حافظه پنهان و داده های آن انجام دهید.

 • به Settings > Apps > Camera بروید.
 • روی Storage > Clear Cache ضربه بزنید.
 • روی Clear Data ضربه بزنید، سپس روی OK ضربه بزنید.
 • برنامه دوربین را باز کنید تا ببینید آیا مشکل همچنان ادامه دارد یا خیر.

اگر همچنان با مشکلاتی مواجه هستید، راه حل بالقوه بعدی این است که سعی کنید گوشی خود را در حالت ایمن راه اندازی مجدد کنید. این به شما اطلاع می دهد که آیا یک برنامه شخص ثالث مقصر است یا خیر. در این مقاله نحوه انجام این کار آمده است:

 • گوشی خود را خاموش کنید و سپس کلید پاور را فشار داده و نگه دارید تا لوگوی سامسونگ را ببینید، سپس پاور را رها کنید و کلید کاهش صدا را فشار داده و نگه دارید. آن را نگه دارید تا گوشی به طور کامل روشن شود و حالت Safe Mode را در گوشه پایین سمت چپ ببینید.
 • برنامه دوربین را اجرا کنید تا ببینید آیا مشکل همچنان وجود دارد یا خیر.
 • اگر چنین است، می‌توانید برنامه‌ای را که گمان می‌کنید باعث ایجاد مشکل شده است را حذف نصب کنید و دوباره برنامه دوربین را راه‌اندازی کنید.
 • به عنوان آخرین راه، ارزش آن را دارد که از همه چیز نسخه پشتیبان تهیه کنید و S8 خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید، زیرا پشتیبانی سامسونگ از شما می خواهد که در هر صورت این کار را امتحان کنید.
 • اگر باز هم مشکل حل نشد، ممکن است مشکل سخت افزاری در حسگرهای دستگاه شما وجود داشته باشد، بنابراین گزینه نهایی شما این است که برای تعمیر یا تعویض گوشی با سامسونگ تماس بگیرید.

مشکل رایج سامسونگ گلکسی S8: نمی توان تصاویر ذخیره شده در برنامه Google را پیدا کرد.

کاربرانی هستند که نمی توانند تصاویری را که در گلکسی S8 خود از برنامه Google دانلود کرده اند پیدا کنند.

که راه حل رهایی آن ها از این مشکل به صورت زیر است:

 • اولین کاری که باید انجام دهید این است که به برنامه My Files بروید و روی Downloads ضربه بزنید.
 • این ممکن است به این دلیل باشد که شما مجوز ذخیره‌سازی برنامه Google را نداده‌اید. می‌توانید این مورد را با رفتن به تنظیمات > برنامه‌ها > Google > مجوزها و تغییر دادن مجوز ذخیره‌سازی تغییر دهید. تصاویری که از این پس ذخیره می کنید در پوشه Downloads ظاهر می شوند.
 • ممکن است بتوانید با باز کردن برنامه Google، روی More در پایین سمت چپ و سپس مجموعه‌ها، تصاویری که قبلا دانلود کرده‌اید پیدا کنید.

مشکل رایج سامسونگ گلکسی S8: رطوبت در پورت شارژ سامسونگ گلکسی S8 !

این یک اقدام ایمنی است که برای جلوگیری از هرگونه خطر ضربه یا آسیب به تلفن در هنگام خیس بودن درگاه شارژ طراحی شده است، اما به نظر می رسد که ممکن است به اشتباه در آن قسمت رطوبتی باقی بماند.

راه حل این مشکل از سامسونگ گلکسی S8:

 • S8 خود را تکان دهید. گوشی را کاملا خشک کنید و بگذارید یک شب در ظرفی از برنج نپخته غوطه ور شود.
 • مطمئن شوید که از کابل رسمی یا اصل و آداپتور برق همراه تلفنتان استفاده می‌کنید.
 • اگر مطمئن هستید که خشک است، سعی کنید با نگه داشتن دکمه روشن/خاموش، گوشی را به طور کامل خاموش کنید و سپس روی Power Off ضربه بزنید. شارژر را در حالی که S8 هنوز خاموش است وصل کنید و دوباره آن را روشن کنید.
 • می توانید پورت های S8 خود را با یک ابزار پنبه ای مناسب و الکل تمیز کنید.
 • به عنوان آخرین راه، ارزش آن را دارد که از همه چیز نسخه پشتیبان تهیه کنید و S8 خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید، زیرا پشتیبانی سامسونگ از شما می خواهد که در هر صورت این کار را امتحان کنید. با این حال، برخی از افرادی که این را امتحان کرده‌اند گزارش می‌دهند که آن را فقط یک تعمیر موقت ارائه کرده‌اند.
 • گزینه نهایی شما تماس با نمایندگی تعمیر سامسونگ یا مراکز تعمیرات موبایل معتبر، در مورد تعمیر تلفن شما است.

مشکل رایج سامسونگ گلکسی S8: لگ یا تاخیر پردازش در صفحه اصلی سامسونگ گلکسی S8 شما!

همه دستگاه های سامسونگ – از جمله گلکسی اس ۸ – دارای یک رابط کاربری سفارشی در بالای اندروید هستند. برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که حتی زمانی که روی سخت‌افزار قدرتمند S8 اجرا می‌شود، رابط کاربری می‌تواند گاهی اوقات تأخیر ایجاد کند.

اگر با مشکلاتی از این قبیل در دستگاه خود مواجه شده اید، سامسونگ راه حلی ارائه کرده است که ممکن است مشکل را حل کند.

راه حل این مشکل از سامسونگ گلکسی S8:

مطمئن شوید که به آخرین نسخه اندروید به روز شده اید. می‌توانید این را با نگاه کردن به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار > دانلود و نصب بررسی کنید. سامسونگ به‌روزرسانی‌ای را منتشر کرد که به‌طور خاص برای کاهش لکنت یا لگ ایجاد می‌شود که هنگام کشیدن انگشت به بالا و پایین برای باز و بسته کردن کشوی برنامه ایجاد می‌شود. همچنین گفته می شود که توانایی خواندن متن نماد در برابر یک کاغذ دیواری سفید را بهبود می بخشد.

با مشکلات رایج در سامسونگ گلکسی S8 آشنا شدیم!

گروه تعمیرات موبایل سعی کرد تا در این مقاله، ۵ مشکل رایج سامسونگ گلکسی S8 را بررسی کند و راه حل های ساده و کاربردی آن را ارائه دهد تا کمکی باشد در حل مشکلات و درد سر های این سری از گوشی های گلکسی سامسونگ. از آن جا که S8 سامسونگ دارای تغییرات قابل توجهی بود، در کنار پیچیدگی ها و تحولات اضافه شده به بخش نرم افزاری و سخت افزاری آن نیز، همزمان چالش هایی در کنار آن ایجاد شده است که دانستن چگونگی حل آن ها لازم و ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا