رفتن به محتوای اصلی
09122202174 - 09190244577 - 02166741379 info@mobilefixgroup.com
تماس گروهی در کنترل سنتر آیفون

تماس گروهی در کنترل سنتر آیفون

استفاده از کنترل سنتر آیفون

کنترل سنتر آیفون؛ به شما امکان دسترسی فوری به کنترل‌های مفید از جمله حالت هواپیما، مزاحم نشوید، چراغ قوه، صدا، روشنایی صفحه و برنامه‌ها را می‌دهد.

کنترل سنتر آیفون خود را باز کنید.

  • در آیفونی با وجود قابلیت فیس آیدی: انگشت خود را از لبه بالا سمت راست به پایین بکشید. برای بستن مرکز کنترل، انگشت خود را از پایین به بالا بکشید.
  • در آیفونی با وجود قابلیت دکمه هوم: انگشت خود را از پایین به بالا بکشید. برای بستن مرکز کنترل، انگشت خود را به پایین بکشید یا دکمه صفحه اصلی را فشار دهید.

آیا می خواهید دسترسی های بیشتری در کنترل سنتر آیفون خود داشته باشید؟

برای مشاهده ی موارد موجود و در دسترس کنترل سنتر آیفون خود مراحل زیر را طی کنید:

  • گزینه های بخش بالا سمت چپ را لمس کرده و نگه دارید، سپس روی دکمه AirDrop ضربه بزنید تا گزینه های AirDrop باز شود.
  • برای گرفتن سلفی، عکس گرفتن یا ضبط ویدیو، دکمه دوربین را لمس کرده و نگه دارید.

افزودن و نظم دهی به کنترل ها

شما کاربران آیفون قادر هستید تا مرکز کنترل را با افزودن کنترل‌ها و میانبرهای بیشتر به بسیاری از برنامه‌ها، مانند ماشین حساب، یادداشت‌ها، یادداشت‌های صوتی و غیره سفارشی سازی کنید.

  • به تنظیمات (setting) > مرکز کنترل (Contro Center)بروید.
  • برای افزودن یا حذف کنترل‌ها، بر روی Insert ضربه بزنید.
  • برای تنظیم مجدد کنترل ها، دکمه Reorder را لمس کرده و آن را به موقعیتی دیگر کنترل کنید.

اتصال آیفون خود به وای فای (Wi Fi) را موقتا قطع کنید.

در Control Center، روی دکمه Wi-Fi Switch ضربه بزنید؛ نیاز دارید برای اتصال مجدد دوباره روی آن کلیک کنید. برای مشاهده ی شبکه های موجود Wi-Fi متصل، دکمه Wi-Fi Switch را لمس کرده و نگه دارید. با جدا شدن شما از شبکه اتصال وای فای قطع نمی شود به همین منظور، AirPlay و AirDrop همچنان کار می‌کنند، و iPhone با تغییر مکان یا راه‌اندازی مجدد آیفون به شبکه‌های شناخته شده می‌پیوندد. لازم است تا برای برای خاموش کردن Wi-Fi، به تنظیمات > Wi-Fi بروید. (برای روشن کردن مجدد Wi-Fi در Control Center، روی دکمه Wi-Fi Switch ضربه بزنید.) برای کسب اطلاعات در مورد روشن یا خاموش کردن Wi-Fi در مرکز کنترل در حالت هواپیما، به انتخاب تنظیمات آیفون برای سفر مراجعه کنید.

اتصال آیفون خود به بلوتوث (Bluetooth) را موقتا قطع کنید.

در مرکز کنترل (Control Center)، روی دکمه سوئیچ بلوتوث ضربه بزنید؛لازم است تا به منظور اتصال مجدد دوباره بر روی راه مواصلاتی ضربه بزنید. از آنجایی که هنگام قطع ارتباط با دستگاه‌ها، بلوتوث خاموش نمی‌شود، جی پی اس (GPS) و دیگر خدمات مرکز کنترل همچنان فعال هستند. برای خاموش کردن بلوتوث، به تنظیمات > بلوتوث بروید، سپس بلوتوث را خاموش کنید. برای روشن کردن دوباره بلوتوث در مرکز کنترل، روی دکمه سوئیچ بلوتوث ضربه بزنید. برای کسب اطلاعات در مورد روشن یا خاموش کردن بلوتوث در مرکز کنترل در حالت هواپیما، به انتخاب تنظیمات آیفون برای سفر مراجعه کنید.

دسترسی به مرکز کنترل (Control Center) را در برنامه ها قطع کنید.

به Settings > Control Center بروید، سپس Access Within Apps را خاموش کنید.

مدل کارکرد کنترل سنتر (Control Center) در گوشی های آیفون چیزی شبیه به قابلیت تنظیمات سریع (Quick Settings) اندروید است. مرکز کنترل در گوشی های آیفون راه میانبری برای دسترسی به قابلیت های ضروری گوشی همراه مثل روشن و خاموش کردن اتصال وای فای یا بلوتوث، حالت هواپیما و یا حالت مزاحم نشوید است که می تواند تسلط عملکردی شما کاربران آیفون، استفاده از گوشی هایتان را برایتان آسان تر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا